AgresTax

Sponsor

AgresTax

Przedstawiamy kolejnego naszego wspaniałego sponsora
Biuro Rachunkowe AgresTax 👌👌👌 i dziękujemy za kolejny rok wsparcia naszego turnieju. 👍👍👍

Prezentacja:
Naszym głównym celem jest oferowanie kompleksowych i fachowych usług rachunkowych oraz kadrowo-płacowych dla przedsiębiorców. Białystok, ul. Hetmańska 25 to adres, gdzie jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji. Zapewniamy jednocześnie bardzo atrakcyjne ceny współpracy, terminowość i rzetelność. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować obsługę wyłącznie na najwyższym poziomie!

Zajmujemy się prowadzeniem Ksiąg Handlowych, Ksiąg Przychodów i Rozchodów, Ryczałtu Ewidencjonowanego, JPK, sporządzaniem deklaracji podatkowych, rozliczeń, ewidencji i innych dokumentów. reprezentowaniem Klientów przed Urzędami Skarbowymi i ZUS. Również w ofercie znajduje się usługa Wirtualnego Biura polegająca na rejestracji firmy pod naszym adresem, a także kompleksowych usługach biurowych w przystępnych cenach. Pomagamy też naszym Klientom w rejestracji działalności gospodarczej oraz zakładaniu spółek.

Agres Capital Sp. z o.o. – Agres Capital jest instytucją finansową zajmującą się consultingiem, restrukturyzacjami, doradztwem finansowym, zarządzaniem projektami w fazie pomysłu (start-up, seed), przedsiębiorstwami borykającymi się z problemami

Nasze funkcjonowanie opiera się na wspieraniu przedsiębiorstw w zakresie wzrostu ich wartości.

Naszą największą zaletą jest fakt, że bardzo aktywnie uczestniczymy w swoich projektach.

Dodatkowo nasz zespół specjalistów, z bogatym doświadczeniem w zarządzaniu, wspiera przedsiębiorstwa w sektorze optymalizacji kosztów i doradztwie w zakresie maksymalizacji przychodów. Nasze usługi outsourcingowe przynoszą Klientom oszczędności i wiele innych korzyści.

Wśród naszych projektów znajdziecie Państwo usługi finansowe, usługi księgowo – kadrowe, konsulting zarządczy, kancelarię prawną, instytucje pożyczkowe, usługi windykacyjne, sklepy internetowe, platformę do masowej komunikacji, porównywarkę usług, porównywarkę finansową, system afiliacyjny…

ZAPISY / 27-31 GRUDZIEŃ 2017, BIAŁYSTOK

Zapisz się już dziś i wystartuj w największych zawodach szachowych w Polsce!